powered by

for Coffe and Robot Lovers

Teknoloji ve Kahve Sevenler Buraya!

Robot Lovers

Robotlar hayatımızı kolaylaştırmak için her alanda yanımızda olduğunu hissettirecek, sizlerde bu anların keyfini çıkaracaksınız. Möstada birbirinden yetenekli teknolojik robotların ekosistemlerinde nasıl çalıştığını deneyimleyebilir ve sizler de bu projelerde yer alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Mösta, Dünya’nın en büyük 2. Robotik firması Ubtech ile ortak projelendirilen bir robotik cafe’dir.

     Ürünleri İncele

Pet Lovers

Mösta hem sizin hem de en sevdiklerinizin hayatınızı kolaylaştırmak için var. Evcil hayvanlarımıza konfor alanı sağlayacak teknolojik ürünler ile bu lokasyonda tanışabilirsiniz.

     Ürünleri İncele

Health Lovers

Möstada hızla gelişen teknoloji dünyasını takip ederken en önemli varlığımız ‘kendimizi’ hatırlatacak ve önemsetecek ürünlere de kolaylıkla ulaşıp deneyimleyebileceksiniz. Kendinizi şımartmanın keyfini sunan teknolojik robotları deneyimlemeye hazır olun. Çünkü bunu çok seveceksiniz. Yoğun çalışma hayatında bizlere somatik farkındalığı kolaylıkla sağlatacak robotlarla daha sağlıklı ve keyifli günler ile farklılaşacağınızı göreceksiniz.

     Ürünleri İncele

Coffee Lovers

Hayatın size sunduğu hazları tat ve koku ile birleştirmeyi sevenler için… Özenle seçilmiş kahvelerin dünya standartlarındaki makine ve ekipmanlar ile kaliteli ve benzersiz sunumunu deneyimlemek için de tek eksik sensin!

     Ürünleri İncele
Open chat
1
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Scan the code
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim ?